Mali nogomet | Razpored tekem

 Prva stran – Tabela

19.apr
ŠD Loka 6 v 2 Galebi Tuhinj 18:20
AR-TA 4 v 2 Šerifi 18:50
FC Smlednik 1 v 1 Moje Leče 19:20
Žlota krovstvo kleparstvo 2 v 1 Šerifi 19:50
Pekos pub Trzin 2 v 3 ŠD Loka 20:20
Žlota krovstvo kleparstvo 6 v 1 Kovinc d.o.o. 20:50
No Name 2 v 5 FC Forza 21:20

 

26.apr
Šerifi 3 v 3 ŠD Loka 18:20
FC Smlednik 2 v 1 FC Forza 18:50
Žlota krovstvo kleparstvo 4 v 1 DMD Petarde 19:20
Moje Leče 2 v 3 FC Forza 19:50
No Name 2 v 1 DMD Petarde 20:20
AR-TA 4 v 7 Moje Leče 20:50
No Name 3 v 2 Galebi Tuhinj 21:20

 

3.maj
Moje Leče 2 v 3 ŠD Loka 18:20
Šerifi 2 v 1 Pekos pub Trzin 18:50
AR-TA 2 v 5 FC Forza 19:20
Žlota krovstvo kleparstvo 6 v 0 Pekos pub Trzin 19:50
No Name 3 v 0 Kovinc d.o.o. 20:20
FC Smlednik 2 v 2 Galebi Tuhinj 20:50
DMD Petarde 3 v 0 Kovinc d.o.o. 21:20

 

10.maj
FC Smlednik 6 v 0 Kovinc d.o.o. 18:20
DMD Petarde 0 v 5 AR-TA 18:50
FC Forza 3 v 0 ŠD Loka 19:20
AR-TA 6 v 1 Galebi Tuhinj 19:50
FC Forza 3 v 2 Šerifi 20:20
Moje Leče 2 v 2 Pekos pub Trzin 20:50
Žlota krovstvo kleparstvo 2 v 1 No Name 21:20

 

15.maj TOREK!!!
FC Forza 0 v 2 Pekos pub Trzin 18:20
Moje Leče 0 v 3 Šerifi 18:50
Galebi Tuhinj 2 v 6 DMD Petarde 19:20
Žlota krovstvo kleparstvo 4 v 2 Moje Leče 19:50
AR-TA 5 v 1 Kovinc d.o.o. 20:20
FC Smlednik 2 v 0 DMD Petarde 20:50
Kovinc d.o.o. 1 v 2 ŠD Loka 21:20

 

17.maj
DMD Petarde 2 v 0 ŠD Loka 18:20
Galebi Tuhinj 0 v 1 Moje Leče 18:50
Žlota krovstvo kleparstvo 2 v 1 FC Forza 19:20
Galebi Tuhinj 1 v 3 Šerifi 19:50
AR-TA 6 v 1 No Name 20:20
Kovinc d.o.o. 1 v 3 Pekos pub Trzin 20:50
FC Smlednik 1 v 4 No Name 21:20

 

24.maj
Galebi Tuhinj 4 v 2 FC Forza 18:20
DMD Petarde 1 v 4 Pekos pub Trzin 18:50
Žlota krovstvo kleparstvo 4 v 2 FC Smlednik 19:20
Galebi Tuhinj 0 v 1 Pekos pub Trzin 19:50
Kovinc d.o.o. 3 v 2 Šerifi 20:20
AR-TA 5 v 1 FC Smlednik 20:50
No Name 3 v 1 ŠD Loka 21:20

 

31.maj
AR-TA 5 v 2 ŠD Loka 18:20
FC Smlednik 7 v 2 Pekos pub Trzin 18:50
DMD Petarde 3 v 2 Moje Leče 19:20
ŠD Loka 2 v 5 Žlota krovstvo in kleparstvo 19:50
Kovinc d.o.o. 0 v 1 Galebi Tuhinj 20:20
DMD Petarde 3 v 0 FC Forza 20:50
No Name 1 v 3 Šerifi 21:20

 

7.jun
No Name 3 v 0 Galebi Tuhinj 18:20
FC Smlednik 2 v 1 FC Forza 18:50
Žlota krovstvo kleparstvo 2 v 1 Pekos Pub 19:20
AR-TA 3 v 0 Moje Leče 19:50
Šerifi 1 v 1 ŠD Loka 20:20
FC Smlednik 3 v 0 Moje Leče 20:50
DMD Petarde 3 v 0 Kovinc d.o.o. 21:20

 

14.jun
Pekos pub Trzin 1 v 4 ŠD Loka 18:20
FC Smlednik 3 v 6 Šerifi 18:50
AR-TA 3 v 0 Pekos pub Trzin 19:20
DMD Petarde 0 v 1 Galebi Tuhinj 19:50
No Name 0 v 6 FC Forza 20:20
Žlota krovstvo kleparstvo 8 v 0 Kovinc d.o.o 20:50
No Name 4 v 1 Moje Leče 21:20

 

21.jun
Žlota krovstvo kleparstvo 2 v 3 AR-TA 18:20
Kovinc d.o.o. 2 v 4 FC Forza 18:50
FC Smlednik 4 v 0 ŠD Loka 19:20
Žlota krovstvo kleparstvo 6 v 2 Galebi Tuhinj 19:50
Kovinc d.o.o. 0 v 2 Moje Leče 20:20
DMD Petarde 0 v 2 Šerifi 20:50
No Name 2 v 2 Pekos pub Trzin 21:20

 

28.jun
AR-TA 1 v 2 Šerifi 18:20
FC Smlednik 3 v 0 Galebi Tuhinj 18:50
AR-TA 4 v 1 FC Forza 19:20
Šerifi 2 v 1 Pekos pub Trzin 19:50
Moje Leče 0 v 5 ŠD Loka 20:20
No Name 3 v 0 Kovinc d.o.o. 20:50
Žlota krovstvo kleparstvo 6 v 0 DMD Petarde 21:20

 

30.avg
Galebi Tuhinj 0 v 2 Šerifi 18:20
Moje Leče 0 v 3 Pekos pub Trzin 18:50
Žlota krovstvo kleparstvo 2 v 1 Šerifi 19:20
AR-TA 4 v 2 Galebi Tuhinj 19:50
FC Smlednik 3 v 0 Kovinc d.o.o. 20:20
FC Forza 2 v 1 ŠD Loka 20:50
No Name 3 v 0 DMD Petarde 21:20

 

6.sep
AR-TA 3 v 0 Kovinc d.o.o. 18:20
FC Forza 3 v 0 Pekos pub Trzin 18:50
Moje Leče 0 v 0 Šerifi 19:20
Galebi Tuhinj 2 v 4 ŠD Loka 19:50
FC Smlednik 1 v 0 DMD Petarde 20:20
Žlota krovstvo kleparstvo 4 v 2 No Name 20:50
DMD Petarde 0 v 3 ŠD Loka 21:20

 

13.sep
Kovinc d.o.o. 2 v 3 ŠD Loka 18:20
Galebi Tuhinj 2 v 3 Pekos pub Trzin 18:50
FC Forza 2 v 3 Šerifi 19:20
Kovinc d.o.o. 0 v 7 Pekos pub Trzin 19:50
AR-TA 5 v 2 DMD Petarde 20:20
FC Smlednik 2 v 2 No Name 20:50
Žlota krovstvo kleparstvo 3 v 0 Moje Leče 21:20

 

18.sep TOREK
No Name 0 v 7 ŠD Loka 18:20
DMD Petarde 2 v 2 Pekos pub Trzin 18:50
Kovinc d.o.o. 1 v 5 Šerifi 19:20
Galebi Tuhinj 3 v 0 Moje Leče 19:50
Žlota krovstvo kleparstvo 2 v 0 FC Forza 20:20
AR-TA 0 v 2 FC Smlednik 20:50
FC Forza 3 v 0 Moje Leče 21:20

 

20.sep
FC Smlednik 2 v 0 ŠD Loka 18:20
Galebi Tuhinj 2 v 6 FC Forza 18:50
Žlota krovstvo kleparstvo 7 v 1 FC Smlednik 19:20
Kovinc d.o.o. 3 v 2 Moje Leče 19:50
AR-TA 3 v 0 No Name 20:20
DMD Petarde 0 v 3 Šerifi 20:50
No Name 0 v 3 Pekos pub Trzin 21:20

 

27.sep
Žlota krovstvo kleparstvo 9 v 0 Galebi Tuhinj 18:50
FC Smlednik 3 v 0 Pekos pub Trzin 19:20
No Name 0 v 2 Šerifi 19:50
DMD Petarde 3 v 0 Moje Leče 20:20
Kovinc d.o.o. 1 v 5 FC Forza 20:50
AR-TA 1 v 1 ŠD Loka 21:20

 

4.okt
DMD Petarde 3 v 5 FC Forza 17:30
Žlota krovstvo kleparstvo 4 v 4 ŠD Loka 18:00
AR-TA 0 v 3 Pekos pub Trzin 18:30
Kovinc d.o.o. 0 v 3 Galebi Tuhinj 19:00
FC Smlednik 0 v 1 Šerifi 19:30
Žlota krovstvo kleparstvo 3 v 0 AR-TA 20:00
No Name 3 v 0 Moje Leče 20:30